DAJ SIĘ UWIEŚĆ I WYBIERZ SWÓJ ULUBIONY ODCIEŃ NA LATO!
Natychmiastowa i podkreślająca piękno fryzura z intensywnym połyskiem i całkowitą ochroną włosów to must have sezonu letniego. Ponad 68 odcieni, które wyselekcjonowali styliści fryzur salonu Fryzjerzy 1909, zapewnią długotrwały efekt nawet w pełnym słońcu.
2019-04-24, 18:55

KUSZĄCE ODCIENIE.

Ekscytujące i intensywne odcienie ponad 68 kolorów o wyjątkowym połysku zapewni kompleks moisture protectingz palety #morevibrancemarki Schwarzkopf Professional, który nie tylko stabilizuje wewnętrzny poziom nawilżenia włosów, ale również kontroluje go w trakcie koloryzacji, chroni je przed łamliwością oraz wyrównuje powierzchnię, by nadać intensywny połysk.

 

WYRAZISTE ODŚWIEŻENIE.

Kolory w kuszących tonacjach pastelowego blondu czy intensywnej czerwieni i czekolady zachowując przy tym optymalną kondycję, łagodne i zharmonizowane przejścia od nasady aż po same końce, to hit tego sezonu. Odświeżenie i uatrakcyjnienie fryzury staje się nie tylko kolejną wizytą u fryzjera, a rytuałem, podczas którego, włosy zyskują nowy blask oraz niesamowite nawilżenie i nową formę. Zdrowy wygląd włosów nie rezygnując ze świeżego koloru to podstawa. #morevibrance

 

DODATKOWA DAWKA BLASKU.

Receptura bez alkoholu, wzbogacona witaminą B3 i B5 chroni i wyrównuje powierzchnię włosów by nadać im intensywny połysk. Włosy zyskują 100% więcej natychmiastowego blasku oraz niesamowitą ochronę. Nie ma nic bardziej kuszącego niż pięknie opadające zdrowe i lśniące włosy latem.

 

„Zabieg koloryzacji wymaga ogromnej precyzji i znajomości produktu od stylisty fryzur. W naszym salonie stosujemy tylko sprawdzone i wyselekcjonowane przez nas produkty, które są wysokiej jakości i od sprawdzonych partnerów. Takie produkty nie tylko koloryzują, tonują, ale przede wszystkim odżywiają włosy pozostawiając je błyszczące i świeże.” – mówi Kasia Poniatowska – Miłek, mistrz fryzjerstwa i założycielka salonu 1909 Fryzjerzy. „Włosy to element naszego dress codu. To nierozłączna część codziennego looku. Powinniśmy czuć się z nimi pewnie.”

 

#Fryjerzy1909 #morevibrance

https://www.1909fryzjerzy.pl

KONTAKT / AUTOR
Justyna Komorek
Head of Communications
Pani od PR-u
534 108 802
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy